сите категории

Дома>Контактирајте нѐ

Контактирајте нѐ

Ехо хемиска технологија (Шангај) копродукции, ООД

Адреса: соба 1602, Ocean Plaza, бр.1188 Siping Road, Yangpu District, Шангај

Е-пошта: [заштитена по е-пошта] / [заштитена по е-пошта]

Тел: +-86 21 55580852- / + 86-150 50282839

Whatsapp: + 86-150 50282839

Контактирајте нѐ